درباره ما

موسسه فرهنگی آموزشی آرمان


موسسه آرمان در سال 1390 تاسیس شد. با مطالعه این صفحه به اطلاعات بیشتری در مورد ما دست خواهید یافت. از اینکه با ما همراه هستید متشکریم.

با یاری خداوند و با ذکاوت، کاردانی، و کوشش بی وقفه کارکنان، اساتید، و زبان آموزان مشتاق، دپارتمان آموزشی آرمان پس از پشت سر نهادن دشواری های بسیار اکنون پای به مرحله ای نهاده است که بی گمان شکوفایی و بالندگی علمی بسیار بالایی را تجربه می کند. دستیابی این مهم ممکن نبود مگر با تلاش بی دریغ و همت بی بدیل اعضای سخت کوش این مجموعه پیشرو و به کارگیری دانش به روز جهانی و کار بست تازه ترین و علمی ترین شیوه های آموزش زبان در دنیا. موجب خرسندی بسیار و دلگرمی فزاینده ماست بیان این نکته که اکنون آموزشگاه ارمان یکی از بزرگترین مجموعه های آموزش زبان پایتخت است که در راستای انجام رسالت خود افزون بر صداقت کاری، از کادری کاملا کار آزموده و با تجربه و همچنین پیشرفته ترین تجهیزات آموزشی برخوردار است.
به امید شکوفایی روز افزون سطح دانش، فرهنگ و زبان سرزمین پهناورمان، مهد فر و دانش و آراستگی، ایران و آرزوی پیشرفت و بهروزی شما عزیزان، نوید این را می دهیم چندی نخواهد کشید که نام و آوازه آموزشگاه آرمان بیش از پیش خواهد درخشید.

ویژگی های موسسه آرمان

ارائه خدمات آموزش زبان های خارجه با بالاترین کیفیت آموزشی

ارائه منظم مشاوره های آموزشی در طول دوره توسط کارشناسان مجرب و با تجربه

ارائه کلاس های جانبی رایگان با بلاترین کیفیت و به صورت اختیاری در طول دوره

ارائه گزارشات منظم از پیشرفت زبان آموزان در انتهای دوره

برگزاری ازمون های ازمایشی نظیر ماک های ایلتس و تومر و یوس ....

مشاوره رایگان در خصوص تحصیل خرید ملک ودیگر مسائل مشابه برای اقامت کشور ترکیه

 
موسسه آرمان
 
parallax background

موسسه آرمان از نگاهی دیگر...


 
 

افتخارات موسسه

این موسسه اکنون به جرات گوی رقابت را از سایر رقبا ربوده و عنوان برند برتر موسسات آموزش زبان در کشور را به خود اختصاص داده است. گواه این مدعا دریافت جوایز و گواهینامه‌های متعدد از جمله:

تصاویری از موسسه

برای بزرگتر شدن عکس ها روی آن کلیک کنید.

× سوال داری؟ در واتساپ بپرس